olej na plátně, přelom 19. a 20. století - Artmozaika.eu
Obrazy v aukci - George Šimek a jeho "ZROZENÍ Z LÁSKY". 💙 ° Do dnešního večera si můžete zkusit vydražit toto dílo, a to pod číslem 100560. ° Jedná se o olej
Obrazy v aukci | Praha od Branických skal
Přehled aukce - Livebid.cz
Aukce autora Jindřich Šimek
Aukce Obrazy
Aukce obrazů
Aukční síně, kde nakupovat a prodávat umělecká díla v Praze | Glamour Cabaret
Aukce obrazu olej na plátně autor Polášek — razdvatři.cz
Aukce obrazů
Sobotní aukce Dorothea: Muzikův obraz se prodal za 5,6 milionu korun, Balcar zlomil rekord | Hospodářské noviny (HN.cz)
Obrazy v aukci | Soubor 5 - ti olejomaleb
Aukce Obrazy
AAA antik aukce starožitnosti obrazy šperky kuriozity BRNO
Spranger, van Goyen, Hartmann a další | Artplus.cz
Aukce Moře Šimek Jindřich
Aukce Moře Šimek Jindřich
Obraz originál aukce olej na plátně signováno - bazar - Hyperinzerce.cz
Šimek Jindřich (1901 - 1979), Ovce na pastvě - 8. eAukce - Livebid.cz